W cyklu POSKowe Podroze - Pawel Kwasnik - La Reunion - rajska wyspa na Oceanie Indyjskim

Sobota 22 stycznia godz. 19.00

Zapraszamy na kolejną odsłonę w jakże popularnym cyklu „POSKowych Podróży”: Paweł Kwaśnik zaprasza arcyciekawą podróżniczą wyprawę, tym razem na la Reunion - rajska wyspa na Oceanie Indyjskim. A o to wiecej o pokazie slowami samego podroznika:

We wrześniu 2009 roku, firma wysłała mnie w delegacje na wyspę Reunion. Nigdy wcześniej nie słyszałem nawet o tym kawałku Ziemi - musiałem dopiero trochę poczytać. Z informacji które udało mi się uzbierać przed wyjazdem wynikało iż... będzie mi się tam podobać! Ale mimo tej wiedzy, to co zastałem na miejscu przerosło moje wyobrażenia.


Podczas pokazu swoich zdjęć zrobionych w czasie tego wyjazdu chcę również trochę opowiedzieć o tym niezwykłym miejscu. O jednym z najaktywniejszych wulkanów. Oraz o wielkich wystygniętych już kraterach w których mieszkają ludzie. Wyspie gdzie dziewczyny są najpiękniejsze na świecie, a rum jest tani jak woda mineralna. O miejscu gdzie od wieków przecinają się szlaki żeglarzy i gdzie kiedyś żył tajemniczy ptak Dodo. O górach ze szczytami ponad chmurami oraz bajecznie kolorowej rafie koralowej.


Zainteresowanych serdecznie zapraszam.
Pawel Kwasnik


Strona ze zdjeciami Pawla Kwasnika
picasaweb.google.com/pawel.kwasnik