Relaksacyjny Koncert Doroty Rozmus

Piątek, 17 czerwca, godz. 20.00


Pragnę zaprosić Was na wyjątkowy, relaksacyjny koncert wokalistki i terapeutki DOROTY ROZMUS.
Kilka słów o Dorocie.
Dorota jest absolwentką Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Zdobyła II nagrodę podczas Konkursu Debiutów na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 1978 roku. Koncertowała w Australii i USA. Obecnie dzieli pobyt pomiędzy Polską i Hiszpanią.

Muzyką relaksacyjną zajmuje się od 15 lat promując stworzoną przez siebie Metodę Relaksacyjną opartą na jej autorskiej muzyce a przede wszystkim śpiewie. Jej praca opiera się na "Wibracyjnym Działaniu Dźwięku i Śpiewu". Ma ona na celu holistyczne podejście do człowieka, harmonizację; działa kojąco, oczyszczająco i relaksacyjnie.

W czasie interaktywnych spotkań warsztatowych lub indywidualnych Dorota swoim głosem i śpiewem tworzy "aurę" dźwięków, które wspierają i zachęcają słuchaczy do śpiewu lub wydobywania dźwięków które otwierają ich głębokie odczuwanie siebie w swojej bardzo osobistej "wibracji".
Droga Doroty do jej obecnej pracy z Wibracja Dźwięku i Śpiewu wiodła poprzez jej własne doświadczenia.

Kiedy w okresie Stanu Wojennego, jako młoda uznana już wokalistka jazzowa, znalazła sie w Australii, spotkanie z inną kulturą otworzyło ją na głębokie odczuwanie piękna, przestrzeni, kolorów i dźwięków. Wielokulturowość Australii połączona z silnymi korzeniami kultury i muzyki Aborygenów dała Dorocie nowe możliwości ekspresji w jej twórczości.

Właśnie w Australii w czasie jej kameralnych koncertów słuchacze zaczęli zwracać uwagę na to, że jej głos wpływa tak kojąco na ich psychikę. Dorota zapragnęła wtedy dzielić się dźwiękiem swojego głosu w bardzo duchowy sposób.

Po powrocie do Polski w 1991 roku zaczęła tworzyć swoją muzykę relaksacyjną. Stworzyła metodę opartą na jej śpiewie i autorskiej muzyce łącząc dźwięk z kolorem i wizualizacjami.

Zdobywała wtedy praktyczną wiedzę pracując z pacjentami w szpitalach, uzdrowiskach, pracując z dziećmi oraz osobami z zaburzeniami psychicznymi.
Uczestniczyła w wielu seminariach i warsztatach w kraju i za granicą szukając jednak własnej drogi, podążając za głosem własnej intuicji w swojej pracy.

Wpływ na jej rozwój jako terapeuty i osoby mieli tacy wybitni nauczyciele jak Neale Donald Walsch, Gary Zukov czy Deepak Chopra. Dorota lubi głęboki spokój ZENu jak również współczesny sposób rozumienia energii w fizyce kwantowej.
W ostatnich latach bardzo głęboki i osobisty rozwój duchowy prowadził Dorotę do rozumienia wielkiego znaczenia wibracji dźwięku.

Dzieląc się doświadczeniami Dorota swoim śpiewem otwiera się na przekazywanie najwyższych wibracji, a jej dźwięki otwierają innych do ich własnych poszukiwań i doznań.
Wszystko to wypływa z Wibracji Dźwięków Pełnych Łagodności.

Serdecznie wszystkich zapraszam.
Monika Ziolkowska

Więcej informacji pod nr tel: 086 2283066