POSK-TREK 2

Niedziela, 14 sierpnia
POSK zaprasza wszystkich na kolejny już, niedzielny hike w górach Wicklow, który odbędzie się 14-08-2011. Ciekawie poprowadzona trasa rozpocznie się w podublińskiej, otoczonej górami i lasami wiosce Enniskerry. Biegnąć będzie poprzez słynącą ze swojej bioróżnorodności, porśniętą pierwotnym irlandzkim lasem dolinę wartko płynące rzeki Glodagh, by następnie mało uczęszczanymi i nieoznakowanymi ścieżkami wiodącymi przez lasy i wrzosowiska doprowadzić do szczytu Glencullen Mountain. Stąd będzie widać przepiękną panoramę Wicklow i Dublin Mountains.

Hike jest dedykowany pomocy ofiarom niedożywienia w Somalii, tak więc jakiekolwiek wielkości datki na ten cel, będą mile widziane podczas całego wydarzenia, a uzbierana suma zostanie przekazana organizacji charytatywnej Concern Worldwide w celu pomocy humanitarnej we wschodniej Afryce, http://www.concernchallenge.org/challenger-profile.php?id=6152

Długość trasy 17 km czyli około 5 i pół godziny wliczając przerwę na lunch. Co wziąć: odpowiednie obuwie (nie sandałom i klapkom), kurtka przeciwdeszczowa, prowiant, woda.

Spotykamy się w niedzielę, 14 sierpnia o godzinie 09.10 pod bramą główna Trinity College. Autobusem linii numer 44 jedziemy do Eniskerry skąd o 10.30 z głównego rynku (drugi punkt spotkaniowy dla zmotoryzowanych!) ruszamy w trasę. Około godz. 16 jesteśmy spowrotem na rynku, gdzie chętni mogą odbyć spotkanie integracyjne w jednym z okolicznych pubów lub kawiarni.
WSTĘP WOLNY.
Zapraszamy.

Wszelkie pytania: 

Rafal Stachowicz
tel: 0857231538
rafalelloeurope@gmail.com

Barbara Bugalska
tel: 0879842129
rzizka@onet.eu