Dzień Dziecka w górach Wicklow

Studio Aktywnego Rodzica i Polski Ośrodek Społeczno- Kulturalny POSK zapraszają na Dzień Dziecka w górach Wicklow

DREPTAJ PO… To cykl wypraw górskich stworzonych wyłącznie ze spontanicznej chęci rodzin do spacerowania, zdobywania, osiągania celów, odkrywania natury, pogłębiania więzi rodzinnych i integracji szeroko rozumianej. Zachęcamy i namawiamy do chodzenia po górach wszystkich niezależnie od wieku! Celem wyprawy „dreptaj po …” jest zmobilizowanie mam, tatów i dzieci do oderwania/uwolnienia się od rutyny aby uruchomić w sobie pokłady energii i kreatywności. Nakłaniamy również do zmiany otoczenia – i nie chodzi tu tylko o zmianę miejsca, ale także ludzi, którzy wesprą cię w działaniach. Dzieci zwołujemy i angażujemy w aktywne poznawanie i przeżywanie natury, obcowanie wśród rówieśników oraz wyładowanie nadmiaru niespożytej energii.

31 MAJ (sobota)
Zbiórka godzina: 10.00
Czas dreptania: ok 4 godz
Celem naszej wspinaczki jest wzgórze Maulin. Ścieżkami biegnącymi przez gęsty las dostaniemy się na eksponowany szczyt, z którego rozpościera się zapierająca dech w piersiach panorama okolicznych gór, przepaści i wodospadu okolicznej góry Tonduff. Po przerwie na zabawę, zdjęcia i zjedzenie prowiantu wrócimy lasem do punktu wyjścia.
Trail start/finish point: szczegóły dt miejsca spotkania przesyłamy drogą mailową po dokonaniu zgłoszenia
Szlakiem poprowadzi nas niezastąpiony Rafał Stachowicz.(pasjonata w trekkingu i przewodnictwie górskim, survivalowiec, bywał w Alpach, Tatrach, Pirenejach, górach Atlas i Himalajach, z wykształcenia psycholog, prywatnie człowiek o wielkim sercu i niesamowitej energii).
WSTĘP WOLNY! Ze względów organizacyjnych ilość miejsc jest ograniczona
Jeżeli chcesz wziąć udział w wyprawie "dreptaj po...", wyślij maila ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres: dreptaj@pestkowo.pl, a wtedy prześlemy Ci potwierdzenie, że znajdujesz się na liście i szczegóły dojazdu
W imieniu Studia Aktywnego Rodzica i POSK'U
ZAPRASZAMY do wspólnego dreptania!