Halloween POSK TREK 2014

Sobota, 1 listopada, godzina 13.20 

Posktrekowicze, górołazi i miłośnicy outdorowej aktywności!

Dzień coraz krótszy, słońce świeci coraz niżej a świat przygotowuje się do nadchodzącej zimy….

Nadchodzi czas na Haloween i haloweenowego POSK TREKu! …

Spędźmy ten magiczny czas razem! Zapraszamy wszystkich na upiorną wędrówkę po mrocznych górach, lasach i nawiedzonych kurhanach, która odbędzie się w sobotę 1 listopada o godzinie 13.20. To będzie prawdziwy hike z dreszczykiem, więc zachęcamy do upiornych przebrań i przygotowania ciekawych opowieści o duchach, strzygach i wampirach. Za najlepsze przebrania – nagrody niespodzianki ufundowane przez POSK. Część trasy wypadnie po zachodzie słońca, tylko przy świetle gwiazd i księżyca więc ABSOLUTNIE KONIECZNE będzie zabranie LATARKI.

Nawiedzony hike rozpocznie się w podublińskich lasach u podnóża góry Seefinn (Góry Wicklow) a skończy socjalizacją przy pincie i nawiedzonych opowieściach w pubie Old Mill Pub (Talaght). Tu też co roku odbywa się niesamowite haloweenowe, przebierane party z dekoracjami i klimatem z dreszczykiem. Wrażenia, dobra zabawa i gagi gwarantowane! Koniecznie wejście aparaty.

Co jeszcze należy zabrać ze sobą: kurtkę przeciwdeszczową, ciepły sweter lub polar, czapkę i rękawiczki, wygodne górskie buty, kij/kije do wędrówki (jeśli masz), coś treściwego do jedzenia, słodycze (najlepiej halloweenowe), wodę do picia (minimum 1 litr), termos z ciepłą herbatą, dobry humor.

Długość trasy: około 13,5 km. Czas przejścia przy uwzględnieniu przerw – koło 5 i pół godzin .

WSTĘP WOLNY! Ze względów organizacyjnych ilość miejsc jest ograniczona do 30 osób.

UWAGA!
Jeżeli chcesz wziąć udział w Halloweenowym POSK-TREKu, wyślij maila ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres: rafalelloeurope@gmail.com, a wtedy prześlemy Ci potwierdzenie, że znajdujesz się na liście i szczegóły dojazdu. POTWIERDZENIE JEST WARUNKIEM UDZIAŁU.


TRANSPORT.

Istnieje konieczność dojazdu samochodem tak więc prosimy o wcześniejsze dogadanie możliwości transportu ze zmotoryzowanymi. Uczestnicy będą także dogadywali się na stronie facebookowej wydarzenia, w razi czego służę pomocą.

Serdecznie zapraszamy.
Rafał Stachowicz.