Trzy twarze Kamili

Sobota, 7 marca 2015, godzina 19.00 

Obecnie w Dublinie trwają przygotowania do debiutanckiego filmu krótkometrażowego Kamili Dydyny pt.:,,Testimony’’. Film jest zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, które miały miejsce w 1991 roku w Polsce. Pokazuje udział w procesie sądowym z punktu widzenia 9-letniego dziecka. Ta historia mogła zdarzyć się w każdym miejscu świata. Została przeniesiona w realia irlandzkie.


Polski Ośrodek Społeczno – Kulturalny w Dublinie zaprasza na spotkanie z Kamilą Dydyną i jej gośćmi.

Plan Spotkania:
1. Film krótkometrażowy Testimony – Kamila Dydyna jako reżyser i Justyna Seniuta, producent wykonawczy opowiedzą o tym, jak powstawał film oraz o doświadczeniach i przygodach z przed-produkcji i z planu filmowego. Zostanie pokazany zwiastun filmu, promo i kilka zdjęć z planu filmowego.

2. Film krótkometrażowy “Positive Discrimination” . Kamila Dydyna jako producent wykonawczy opowie o filmie.

3. Serial internetowy “Feather-Light And Paper-Thin” . Kamila Dydyna jako aktorka opowie o serialu, o przygodach przy kręceniu zdjęć w Bristolu w UK, oraz pokaże krótki klip z jednego z odcinków.

Ponad to Kamila opowie o kilku sztukach teatralnych, w których miała przyjemność zagrać Dublinie. Będzie również czas na pytania i odpowiedzi.

Sobota 7 marca br.
Godz.19.00
POSK
20 Fitzwilliam Place , D2


Kamila Dydyna - aktorka, reżyser i producent.

Od 2007 roku mieszka i pracuje w Irlandii. Ukończyła anglistykę na Uniwersytecie Opolskim. Aktorstwo studiowała w The Gaiety School of Acting (National Theatre School of Ireland), Irish Film Academy i New York Film Academy. Jest aktorką zarówno filmową jak i teatralną.
W tym roku nagrywa zdjęcia do dwóch brytyjskich filmów pełnometrażowych, „This Too Shall Pass” (rez. Ian Garforth) oraz „Virtue” (reż. Cara Bamford). ‘Testimony’ to jej debiut reżyserski.

Video promocyjne do filmu: https://vimeo.com/117375466
Oficjalna strona internetowa filmu: www.testimonyshortfilm.com
Współpraca: www.testimony.kamiladydyna.com/?page_id=23
Strona Facebook: https://www.facebook.com/TestimonyShortFilm
Twitter: @testimonyfilm