Wieczór Autorski Karola Koszorza

 

🌟 Zaproszenie na I Wieczór Autorski – Karola Koszorza: "Jasna i ciemna strona czerwonego księżyca"

📅 2 Marca, godzina 19:00

📍Dom Polski, 20 Fitzwilliam Place, Dublin 2

Szkoła Polska SEN i Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny serdecznie zapraszają na wyjątkowy wieczór autorski z Karolem Koszorzem, uczniem tej szkoły. Karol zabierze nas w podróż po świecie jego najnowszej poezji. Wieczór będzie okazją do spotkania z autorem, odkrycia tajników jego twórczości oraz wysłuchania wybranych utworów z tomiku "Jasna i ciemna strona czerwonego księżyca".

Wieczór wzbogacą swoją obecnością znakomici muzycy - Barbara Grzybek i Paweł Waleski, absolwenci poznańskiej Akademii Muzycznej im. Paderewskiego, obecnie studiujący na Royal Irish Academy of Music w Dublinie. Ich mistrzowski akompaniament fortepianowy przeniesie nas w wyjątkowy świat poetyckich dźwięków.

Spotkanie będzie pełne poezji, muzyki, a także inspirujących rozmów. Będzie to wyjątkowa szansa na bezpośredni kontakt z autorem, wymianę myśli i doświadczeń. Zapewniamy niezapomniane wrażenia zarówno dla miłośników literatury, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z poezją.

Po części oficjalnej zapraszamy wszystkich uczestników na kawę, herbatę i ciastka. Będzie to również doskonała okazja do zakupu książki autora i zdobycia autografu.

Dołącz do nas w tym kulturalnym wydarzeniu i pozwól sobie na chwilę refleksji w świecie literatury i sztuki, podkreślonej pięknem muzyki.