Scary POSK-TREK 3

niedziela, 30 października 

Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny w Dublinie zaprasza wszystkich upiornie na kolejną wędrówkę po Dublińskich Górach i lasach. "Tym razem to będzie iście nawiedzony hike z dreszczykiem, zachęcamy uczestników do klimatycznych przebrań i przygotowania ciekawych opowieści o duchach, wiedźmach i wampirach. Część trasy wypadnie po zmroku, więc konieczne będzie zabranie latarki" - mówi Rafał Stachowicz, przewodnik.

Opis trasy: Marley Park (u podnóża Wicklow Mountains) - Las Kilmashogue -Tribbaden (megalityczny kurhan) - Cruagh Wood (ukryte ścieżki w gęstwinie) - Massey's Wood (malowniczy obrośnięty bluszczem staroirlandzki las, przez który przepływa rwący strumień z licznymi wodospadami) - Hell Fire Club (ruiny słynnego nawiedzonego domostwa w lesie na szczycie wzgórza, w którym ponoć ukazał się sam diabeł) - zejście do starego pubu Old Mills w Tallaght - powrót do Dublina. Długość trasy to 17 km, czyli około 6 godzin z przerwą na lunch. Należy zabrać ze sobą: kurtkę przeciwdeszczową, ciepły sweter lub polar, wygodne buty, coś treściwego do jedzenia na cały dzień, słodycze (najlepiej halloweenowe), wodę do picia (minimum 1 litr), termos z ciepłą herbatą, drobne na bilety, latarkę. WSTĘP WOLNY!

Jeżeli chcesz wziąć udział w halloweenowym Scary POSK-TREKu, wyślij maila na adres: rafalelloeurope@gmail.com lub zadzwoń: Rafał Stachowicz 0857231538 a otrzymasz wszystkie szczegóły. Na tym wydarzeniu ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy!