POSKowe Podroze: AZJA 2011 - prezentacja z dreszczykiem!

Sobota, 21 stycznia godz. 18.00

Adventure-Hunters ma zaszczyt zaprosić wszystkich na prezentację o podróży dookoła Azji. Impreza odbędzie się w Polskim Ośrodku Społeczno Kulturalnym w Dublinie.

Opowiemy o naszych niezwykłych przygodach, które przeżyliśmy, ludziach, których spotkaliśmy i miejscach, które zobaczyliśmy. Pokażemy wam wspaniałe zdjęcia, które mają swoją historię i ukazują zupełnie inny świat. Wyprawa ta różni się od tych, które znajdują się w internecie, czy widzi się w telewizji. Miała ona charakter odkrywczo-badawczy. Miała także podważyć wszech obecną turystykę i opisy danych miejsc. My zrobiliśmy krok dalej. Wyszliśmy poza ramy tej gałęzi przemysłu i spojrzeliśmy na Azję z boku, pod innym kątem.


Marcin opowie o tym jak wydostał się z pułapki, gdzie omal nie stracił życia, jak wszedł w wietnamską dżunglę, podróżował po zakamarkach Chin, Wietnamu, czy Kambodży. Jacek odkrywał dorobek wschodnio-azjatyckiej cywilizacji, ociekającej przepychem i bogactwem, azjatyckich potęg gospodarczych. Razem pokonaliśmy najtrudniejszy szlak w Himalajach z Jiri do Mt. Everest Base Camp w zaskakująco krótkim czasie bez pomocy z zewnątrz z pełnym ekwipunkiem na własnych plecach. Opowiemy jak startuje się z najniebezpieczniejszego lotniska na świecie, jak śpi się w letnim śpiworze przy temperaturze -10, co to jest choroba wysokościowa i jak podróżuje się koleją transsyberyjską oraz jaka jest naprawdę Syberia.

Takie przygody tylko z nami! Więcej znajdziecie na www.azja2011.com