Ryszard Makowski – Wieczór autorski – PĘC ZE ŚMIECHU NA OCHOTNIKA

Sobota, 1 grudnia 2012, godz. 18.00

Dom Polski, 20 Fitzwilliam Place, Dublin 2 (mapa)

Klub Gazety Polskiej w Dublinie we współpracy z Polskim Ośrodkiem Kulturalno-Społecznym, Towarzystwem Irlandzko-Polskim oraz Radem WNET ma szczególną przyjemność zaprosić na wieczór autorski Ryszarda Makowskiego "Pęc ze śmiechu na ochotnika"

Wieczór odbędzie się w Domu Polskim, 20 Fitzwilliam Place, Dublin 2 - 1. grudnia (sobota) o godzinie 18:00. Bilety do kupienia w Polskim Saloniku Prasowym "pod Lidlem" w promocyjnej cenie 3 euro i w dniu koncertu - 5 euro.

Po części artystycznej można będzie kupić płyty autora.

Link do wydarzenia na facebookuRyszard Makowski to polski satyryk, w latach 1989-2001 członek Kabaretu OT.TO, występuje gościnnie w Kabarecie Pod Egidą, ale jego specjalnością są recitale solowe. Felietonista Uważam Rze.

W latach 2003-2008 był dyrektorem Domu Kultury Praga w Warszawie, z funkcji tej zwolniony w "ramach realizacji polityki miłości".

W listopadzie 2009 ukazała się płyta "Pęc ze śmiechu" (MTJ), zawierająca 24 piosenki kabaretowe. 27 listopada 2009, wyszła pierwsza powieść, romans na wesoło - "Miłość czy Sport", a druga część powieści nosząca tytuł "Miłość czy pieniądze" ukazała się w kwietniu 2010. Najnowsza płyta nosi tytuł "Na ochotnika do psychiatryka".