Autorskie warsztaty Sztuka Patrzenia w Dublinie

„Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?”

Ernst Haas

Zacznij swoją Przygodę z Fotografią na 2 dniowych warsztatach Sztuka Patrzenia w Dublinie

Naucz się czarować rzeczywistość obrazem...Fotografuj rzeczy zwykłe w sposób niezwykły...
Inspiruj innych dzieląc się z nimi swoim widzeniem świata...
Zatrzymaj się i zobacz świat rozwijając skrzydła swojej wyobraźni...

Polski Ośrodek Społeczno – Kulturalny oraz Towarzystwo Irlandzko – Polskie zaprasza na pełne wyzwań, przygód i inspiracji warsztaty fotograficzne prowadzone przez Małgorzatę Pióro.
Dużo wiedzy, zabawy, opowieści o zdjęciach i radości!

Opis warsztatów
Celem warsztatów będzie przede wszystkim rozwój umiejętności fotograficznego patrzenia na świat. Umiejętności uchwycenia w kadrze zrównoważonej kompozycji niezwykłej chwili!

Patrzę - porządkuje przestrzeń wokół siebie!
Widzę – światło, które rysuje wszystko!
Przeżywam - czuję chwilę!
Utrwalam – mój świat patrząc sercem, kadrując okiem i rysując światłem!

Dzięki specjalnym prezentacjom, ćwiczeniom na zdjęciach i fotografowaniu w plenerze – znajdziemy sposób, by bardziej zrozumieć siebie i innych. Nauczymy się jak wykorzystywać sztuczki techniczne, by czarować rzeczywistość na fotografiach. Warsztaty pozwolą nam rozwinąć wyobraźnię, kreatywne myślenie, motywację do działania. Pomogą podnieść swoją wrażliwość na postrzeganie świata w obrazach. Poprzez robienie zdjęć, oglądanie i omawianie swoich fotografii i fotografii znanych autorów będziemy inspirować siebie i innych. Każdy znajdzie tu coś ciekawego dla siebie, co będzie początkiem nowego kreatywnego spojrzenia na świat!

Prowadząca:
Małgorzata Pióro - artysta fotografik, pedagog, socjolog, arteterapeuta. Często prowadzi autorskie warsztaty plenerowe „Sztuka Patrzenia” w Londynie. Obecnie rozpoczyna swój nowy projekt FOTOpsychologia. Jest zwyciężczynią międzynarodowego konkursu Travel Photographer of The Year 2011 w kategorii ,,Egzotyka – Portfolio’’.

www.malgorzatapioro.pl
www.fotoprzygoda.com

Termin: 10-11 sierpnia 2013 ( sobota – niedziela )
Grupa: 12-15 osób
Koszt: 80 euro /os
Miejsce: Dom Polski , 20 Fitzwilliam Place, Dublin 2
Zapisy: Samanta Stochla tel. 087.1329482, email: samantastochla(at)yahoo.co.uk