Haloweenowy POSK TREK 2013

Niedziela, 27 października o godzinie 15.00

Słonce coraz niżej, na ziemi powoli zapanowuje noc i powoli zbliża się zima…

Nadchodzi czas na Halloween i halloweenowy POSK TREK! …

Spędźmy ten magiczny czas razem! Zapraszamy wszystkich na upiorną wędrówkę po mrocznych górach, lasach, i nawiedzonych ruinach, która odbędzie się w niedzielę 27 Października o godzinie 15. To będzie prawdziwy hike z dreszczykiem, więc zachęcamy do upiornych przebrań i przygotowania ciekawych opowieści o duchach i wampirach. Za najlepsze przebrania – nagrody niespodzianki ufundowane przez POSK. Część trasy wypadnie po zachodzie słońca, tylko przy świetle gwiazd i księżyca więc ABSOLUTNIE KONIECZNE będzie zabranie LATARKI.

Trasa-niespodzianka rozpocznie się u podnóża Glenullen Mountain (Góry Wicklow) w gęstym lesie Curtlestown Wood (punkt początkowy i startowy) a skończy socjalizacją przy pincie i nawiedzonych opowieściach w pubie Old Forge Inn w Eniskerry. Wrażenia i dobra zabawa gwarantowane! Koniecznie wejście aparaty.

Co jeszcze należy zabrać ze sobą: kurtkę przeciwdeszczową, ciepły sweter lub polar, czapkę i rękawiczki, wygodne górskie buty, coś treściwego do jedzenia, słodycze (najlepiej halloweenowe), wodę do picia (minimum 1 litr), termos z ciepłą herbatą, dobry humor.

Długość trasy: około 12 km. Czas przejścia przy uwzględnieniu przerw – koło 4 godzin.

WSTĘP WOLNY! Ze względów organizacyjnych ilość miejsc jest ograniczona do 30 osób.

UWAGA!
Jeżeli chcesz wziąć udział w Halloweenowym POSK-TREKu, wyślij maila ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres: rafalelloeurope@gmail.com, a wtedy prześlemy Ci potwierdzenie, że znajdujesz się na liście i szczegóły dojazdu. POTWIERDZENIE JEST WARUNKIEM UDZIAŁU.

TRANSPORT.

Tym razem istnieje konieczność dojazdu samochodem tak więc prosimy o wcześniejsze dogadanie możliwości transportu ze zmotoryzowanymi. Uczestnicy będą także dogadywali się na stronie facebookowej wydarzenia, w razie czego Rafał służy pomocą.

Serdecznie zapraszamy,
W imieniu POSK’u i naszego niezłomnego przewodnika Rafała Stachowicza.