POSK Trek dla WOSP 2014

Sobota, 11 stycznia 2014 o 09.00 rano

Miejsce: wymarsz spod znajdującego się w dolinie Glenamalure pubu, Glenamalure Lodge (mapa)

Nadciąga kolejna ekscytująca impreza terenowa! Po raz trzeci chcielibyśmy Was zaprosić na pasjonujące outdoorowe wydarzenie górskie pod nazwa WOSP POSK TREK. 11 stycznia w sobotę o 09.00 rano spod znajdującego się w dolinie Glenamalure pubu, Glenamalure Lodge ruszamy w malowniczą, długą, nietrudną technicznie, za to bardzo malowniczą 16 km trasę. Hike będzie wiódł poprzez gęsto zalesioną okolicę, by wyprowadzić nas na wznoszące się ponad piękną polodowcową doline wietrzne wrzosowe wzgórza. Ukoronowaniem wyprawy będzie pamiątkowa sesja zdjęciowa na najwyższym z nich - Mullacor. Z wierzchołka będziemy mogli się nacieszyć najciekawszym bodaj widokiem na masyw najwyższej w Wicklow Lugnaquilly z jednej i doliny Glendalough z drugiej strony. Dalej już tylko spokojny powrót do pubu, gdzie odbędzie się druga, mniej oficjalna część imprezy przy Guinnessie i górskich opowieściach. Czeka nas zatem ciekawy górski spacer i socjalizacja w doborowym towarzystwie z możliwością dobrowolnego wsparcia charytatywnego celu: zakupu specjalistycznego sprzętu dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów (22 finał WOŚP).

WSTĘP WOLNY! Ze względów organizacyjnych ilość miejsc jest ograniczona. Podstawowa kondycja wymagana.

****Jeżeli chcesz wziąć udział w POSKTREKU dla WOSP wyślij maila ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres: rafalelloeurope@gmail.com, a wtedy prześle Ci potwierdzenie, że znajdujesz się na liście. SAMA LISTA FACEBOOKOWA NA TYM KONKRETNYM WYDARZENIU NIE ZAPEWNIA GWARANCJI UDZIAŁU. MAIL Z POTWIERDZENIEM JEST NIEZBĘDNYM WARUNKIEM UDZIAŁU!******

https://www.facebook.com/events/448253718631506Spodziewamy się zimowych warunków tak więc zimowe, nieprzemakalne kurtki, czapki, szaliki, rękawiczki , górskie buty, nieprzemakalne spodnie są ABSOLUTNIE KONIECZNE, poza tym zalecamy wzięcie prowiantu, słodyczy, gorącej herbaty w termosie i aparatu. Jako, że dzień jest krótki dobrze byłoby także posiadać latarkę. Spodziewany czas przejścia to koło 6 godzin z uwzględnieniem przerw.
Tym razem istnieje konieczność dojazdu samochodem do pubu Glenmalure Lodge, tak więc prosimy o dogadanie możliwości zabrania się z innymi uczestnikami . Droga zajmuje koło 1 h (przy dobrej pogodzie) z centrum Dublina. Jedziemy najpierw R 755na Laragh, około 1,5 km za Laragh skręcamy w prawo w lokalną drogę L2083 oznaczoną na Glenamalure – która po 15 minutach dowiezie nas do skrzyżowania z pubem. Organizujemy dwa miejsca spotkaniowe. Pierwsze – o 7 50 Red Cow Luas Car Park (zapraszamy wszystkich z autami, aby mogli podrzucić jak najwięcej osób z tego łatwo dostępnego przez Luas Red Line miejsca ). Drugie -9 00 Glenamalure Lodge – pod pubem. Jezeli masz miejsce w samochodzie albo szukasz miejsca, daj mi znać.

Gorąco zapraszamy, gwarantujemy wspaniałą zabawę i ekscytujące przeżycia!