TAMARA NIEKLUDOW W KONCERCIE CHARYTATYWNYM W POSK

Sobota, 8 lutego 2014, godz. 19.00

Serdecznie zapraszamy na recital fortepianowy TAMARY NIEKLUDOW, niezwykle utalentowanej młodej polskiej pianistki, która zagra na rzecz Kasi i Marcina - rodziny, która w pożarze straciła dom. W ogniu zginął ojciec Marcina.

W programie utwory takich kompozytorów jak Liszt, Debussy, Prokofiev, Paderewski.

Po recitalu zapraszamy do wzięcia udziału w loterii z fantami, ofiarowanymi przez artystów, plastyków, fotografików, rękodzielników i tych wszystkich, którzą pragną wesprzeć Rodzinę Kasi w obliczu tragedii.

http://www.straz.ketrzyn.pl/index.php/220-pozar-budynku

http://ro.com.pl/65-latek-zginal-w-pozarze-w-ketrzynie/0184225

http://ketrzyn.wm.pl/177627,65-letni-mezczyzna-zginal-w-pozarze.html#axzz2neU5STSu

Wstęp wolny. W trakcie wieczoru będziemy zbierać datki. Datki i dochód z loterii będą całkowicie przeznaczone dla Rodziny Kasi.

APELUJEMY O SZCZODROŚĆ I SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!TAMAR NIEKLUDOW urodziła się w Gdańsku w 1989 roku. Naukę gry na fortepianie  rozpoczęła w wieku 7 lat w Szkole Muzycznej I i II Stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku, po ukończeniu której kontynuowala naukę w Gdańskiej Akademii Muzycznej. W 2010 roku rozpoczęła równoległe studia magisterskie w Królewskiej Akademii Muzycznej (RIAM) w Dublinie, w klasie wybitnej prof. Therese Fahy.

W roku 2013 otrzymała tytuł magistra Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz tytuł magistra RIAM w Dublinie.

Zdobyła ponad 40 nagród na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach pianistycznych. Lista jest imponujaca. Tamara została pięciokrotnie uhonorowana Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (w latach 1999, 2003, 2004, 2006, 2010 i 2012).

W roku 2003 otrzymała Stypendium Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez barier". W tym samym roku została przyjęta do Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci w Warszawie, realizującego program pomocy dla dzieci wybitnie uzdolnionych. W listopadzie 2007 roku została uhonorowana prestiżową nagrodą Prezydenta Miasta Gdańska dla Młodych Twórców w Dziedzinie Kultury. W roku 2010 została stypendystką Fundacji Juttingów promującą wybitnie zdolnych młodych muzyków z całej Europy. W styczniu 2011 dołączyła do grona stypendystów programu MKiDN "Młoda Polska". W kwietniu 2011 została nominowana do prestiżowej "Pomorskiej Nagrody Artystycznej" w kategorii "Pomorska Nadzieja Artystyczna" przyznawanej co roku za wybitne kreacje artystyczne.

Corocznie daje kilkadziesiąt koncertów w Polsce i Europie. Występowała w Filharmonii Bałtyckiej, Filharmonii Wrocławskiej, Filharmonii Dolnośląskiej, na Zamku Królewskim w Warszawie, w Dworku Chopinowskim w Dusznikach Zdroju i wielu miastach Polski oraz prestiżowych salach Moskwy, Calgary, Nicei, Dublina, Budapesztu, Frankfurtu n/O oraz Wilna.