WOŚP POSK Trek 2020

Drodzy miłośnicy górskiej aktywności.

Zbliża się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku zapraszamy Wszystkich chętnych na trek. WOŚP POSK TREK 2020 odbędzie się w sobotę 11 stycznia 2020 roku. O godzinie 9.15 rano ruszamy w malowniczą i nietrudną technicznie 12 km trasę.

W tym roku odkryjemy przepiękny półwysep Howth. Przemierzymy jego mało znane zakątki, wespniemy się na liczne malownicze wzniesienia, będziemy podziwiać widoki na zatokę dublińską oraz rozległe przestrzenie morza irlandzkiego, z widokiem na skalistą wyspę Ireland’s Eye i Lambay Island.

Meandrując wśród wzgórz przedostaniemy się na południową stronę, aby podziwiać spektakularne klify i malowniczo położoną martello tower. Dalsza trasa poprowadzi nas przez leśny ogród rododendronów gdzie ostatecznie terenami zamkowymi powrócimy do cywilizacji.

Podczas trwania imprezy będzie można wesprzeć Fundację WOŚP, do czego serdecznie zachęcamy, która w czasie 28 Finału zbiera fundusze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Jeżeli chcesz wziąć udział w WOŚP POSK TREKU 2020 wyślij e-mail ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres: wospposktrek@gmail.com, a my prześlemy Ci potwierdzenie, że znajdujesz się na liście uczestników oraz szczegóły dojazdu do punktu startu w oraz lokalizację miejsca, w którym spotkamy się po treku (Ze względów organizacyjnych ilość miejsc jest ograniczona).

Zapraszamy!!!
FB: https://www.facebook.com/events/2544652445772084/