KONCERT KAMILA DRELICHOWSKIEGO

KAMIL DRELICHOWSKI
koncert 8 maja, godzina 19.00.
wstęp 5 euro
bilety do nabycia pod numerem tel: 085 715 0259
liczba miejsc bardzo ograniczona, prosimy o wcześniejsze rezerwacje biletow
płyty do nabycia po koncercie podczas after party w POSKu !Kameesh to grupa doświadczonych artystów - absolwentów szkół muzycznych i laureatów wielu krajowych i międzynarodowych festiwali. Połączyli swe siły pod szyldem Kameesh, by dać upust swoim pasjom i wyrazić samych siebie. Miks temperamentów, scenicznego doświadczenia, gustów i ambicji artystycznych członków zespołu dał w efekcie zgrabną, przyjemną dla ucha i oryginalną muzykę pop. Opublikowany na MegaTotal.pl utwór KIM BĘDĘ JA na tyle zachwycił Fanów, iż uznali, że warto, by zespół wydał płytę.

Na debiutanckim singlu dostajemy więc profesjonalnie wyprodukowaną piosenkę KIM BĘDĘ JA, znaną wcześniej tylko jako demo. O ile wersja pierwotna dawała nadzieję, że może być dobrym materiałem na hit, o tyle to, co słyszymy na płycie nie pozostawia już żadnych wątpliwości. Chwytliwa melodia, znakomita realizacja, tekst zmuszający do chwili zastanowienia i jeszcze to coś, co sprawia, że całości można słuchać i słuchać.
Jako uzupełnienie, na krążku otrzymujemy w prezencie jeszcze dwie wersje utworu: anglojęzyczną (I WANNA BE) i instrumentalną.

Oficjalna premiera płyty będzie wydarzeniem międzynarodowym. Odbędzie się w Polsce (4 maja) oraz w Irlandii (8 maja). Na wyspie wspomogą ją: stacja radiowa 103.2 Dublin City Fm, polska internetowa telewizja ITVE oraz Polska Gazeta w Irlandii.
W przygotowaniach jest także scenariusz do videoclipu promującego singiel - zdjęcia mają ruszyć na początku czerwca.


8 MAJA PREMIERA SINGLA W IRLANDII !!!

Płytę nagrał zespół w składzie:
Kamil Drelichowski (śpiew)
Paweł Michałowski (b, chórki)
Jakub Jasic (g, chórki)
Paweł Kulawik (instrumenty perkusyjne)
Piotr Świętoniowski (fortepian, smyczki)


Utwory na płycie:
1. Kim będę ja
2. I Wanna Be
3. Kim będę ja (wersja instrumentalna)


Kameesh obecnie pracuje nad materiałem na swój pierwszy długogrający album, którego zapowiedzią jest debiutancki singiel wydany dzięki portalowi Megatotal.pl.