“Peter Pans” - Pokolenie, które nie chce dorosnąć

Produkcja: 50% Male Experimental Theatre

UWAGA KONKURS! DO WYGRANIA BILETY NA PRZEDSTAWIENIE PETER PANS
Wśród wszystkich, którzy do 23.59 w niedziele 17 kwietnia "polubia" konkursowy wpis na facebooku, rozlosujemy podwójną wejściówkę na spektakl we wtorek 19 kwietnia na godzinę 20.00. Powodzenia! 

www.facebook.com/POSKDublin

Project Arts Centre, 39 East Essex Street, Temple Bar, Dublin 2
Termin: 19-21 April 2011
Teatr ciała / performance
Bilety: 10-12 euro

“Piotruś: Zapomnij o nich, Wendy. Zapomnij o nich wszystkich. Chodź ze mną tam, gdzie nigdy, przenigdy nie będziesz musiała sie martwić sprawami dorosłych. Wendy: ‘Nigdy’ to strasznie długo”.

Przedstawienie „Peter Pans”, według choreografii Anny Gąciarz, oscyluje wokół syndromu Piotrusia Pana – pokolenia ludzi, którzy nie chcą dorosnąć i mają trudności z okazywaniem uczuć i tworzeniem związków emocjonalnych. Piotrusie Pany – ludzie w ciele dorosłych o umysłowości dziecka. To pokolenie, które na zawsze chce pozostać na progu dorosłości. Zawsze gotowi do zabawy, zawsze głodni nowych wrażeń – bez zamartwiania się o przyszłość i jakiekolwiek konsekwencje.

Informacje:
GDZIE: Project Arts Centre East Essex Street, Temple Bar, Dublin 2
KIEDY: 19, 20, 21 Apr 2011
CZAS: 8pm
BILETY: €12/10 (dla grup 6 osób lub więcej €10)
BOX OFFICE: (01) 881 9613/14 39
BOOK ONLINE: www.projectartscentre.ie

Oferta Specjalna:
4 bilety w cenie 3!
Zadzwoń i zamów z box-office +353 1 8819 613.
Ta oferta jest dostępna TYLKO w przypadku zamówień telefonicznych lub przy odbiorze osobistym.

Informacje Dodatkowe:
Przedstawienie zaprezentuje grupa teatralna 50% Male Experimental Theatre, składającą się – w myśl nazwy – z trzech aktorów oraz trzech tancerek. ‘Peter Pans’ to ich sceniczny debiut, będący efektem warsztatowych eksperymentów z pogranicza tańca oraz teatru ciała. Członkowie grupy teatralnej to równie interesująca mieszanka szczudlarzy i profesjonalnych tancerzy, pracowników biurowych i artystów, kawalarzy i choreografów. Każde z nich ma za sobą własną historie, doświadczenia oraz specyficzną wrażliwość wobec tajemnic otaczającej rzeczywistości. 50% Male Experimental Theatre to projekt wielonarodowościowy, z performerami z Polski, Irlandii oraz z Uzbekistanu. Grupa istnieje od lutego 2009 roku i za sprawą niesamowitej energii i chemii, która połączyła sześcioro tak różnych ludzi, wykreowała uniwersalną opowieść o swoim pokoleniu – Piotrusiów Panów.

Przedstawienie miało swoją premierę w listopadzie 2009 roku w Dublinie, po czym grupa prezentowała je ubiegłego lata podczas Festiwalu „Sztukowanie” w Polsce. Zapraszamy do Project Arts Centre w samym centrum Temple Bar na niesamowity spektakl oraz opowieść – nieco śmieszną, trochę wzruszającą, lekko chropawą a przede wszystkim – niewygodnie prawdziwą. Wraz z nową członkinią zespołu, tegoroczna odsłona przedstawienia zaskoczy Was jeszcze bardziej. Lecz czy oni kiedykolwiek dorosną?

WEBSITE: http://peterpans.d-lightstudios.com/
FACEBOOK: http://www.facebook.com/50percentmaletheatre