POSK TREK 4 dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Sobota 7 stycznia 2012 o 9.00 w Bray (koniec promenady)

Polski Osrodek Spoleczno-Kulturalny w Dublinie w ramach imprez towarzyszących dublińskiemu Finałowi WOŚP ma zaszczyt zaprosic wszystkich chętnych na wedrówke po górach.

Podczas hikeu bedziemy zbierać fundusze na zakup najnowoczesniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzyca.

Spotykamy sie w sobote 07/01/2012 o godzinie 9 rano w Bray na końcu promenady skąd pod okiem przewodników wyruszymy na szlak.Mamy do pokonania niezmiernie malowniczą, 13-sto kilometrową trasę, obejmującą okoliczne wzgórza z których rozciąga się przepiękny widok na Zatokę Dublinską, Morze Irlandzkie, Dublin, Bray, Greystones oraz Gory Wicklow.Punktem kulmionacyjnym jest zdobycie Little Sugar Loaf, na szczycie którego odbedzie się sesja fotograficzna z banerem Wielkiej Oskiestry Świątecznej Pomocy.

Zapewniamy fantastyczną zabawę, wspaniałe towarzystwo i możliwość socjalizacji w okolicznym pubie po zakonczonym marszu :) Liczba uczestników jest ograniczona do 100, decyduje zatem kolejność zgloszeń na adres: rstachow.europe@gmail.com, barbarabugalska@gmail.com lub stronie wydarzenia na facebooku.

Spodziewamy sie zimowych warunków pogodowych, tak więc ciepłe kurtki, szaliki, czapki, rękawiczki będą niezbędne jak równiez prowiant, słodycze i termos z ciepłą herbatą.

Planowany czas przejścia to 5 do 6 godzin z uwzględnieniem przerw. Trasa jest linearna a powrót do punktu startu odbędzie się autobusem nr 145 (jeździ co 15 min) do Bray lub Dublina.
Wstęp Wolny aczkolwiek wszelkie datki na WOŚP będą mile widziane podczas całego wydarzenia.

Gorąco zapraszamy wszystkich pragnących miło spędzić czas, doznać ekscytujących przeżyc i mieć swój udział w pomocy potrzebującym.

Wszelkie pytania prosimy kierowac na: Rafal Stachowicz tel: 0857231538 rstachow.europe@gmail.com

Barbara Bugalska tel: 0879842129 barbarabugalska@gmail.com

Link do potwierdzenia uczestnictwa na facebooku.